Yaşam

‘Herkese çay, Şakir’e çay yok’: Senarist Yeşilçam filmini yarışmada bilmiyordu

Sık sorulan sorular ve rakipler Kim Milyoner Olmak ister’son kısmına Yeşilçam soru çarptı. Senarist olduğunu söyleyen 23 yaşındaki Deniz Yüksel, Türk Sineması ile ilgili soruya yanıt vermekte zorlandı. Jokeri doğru kullanan yarışmacı son anda elenmekten kurtuldu.

Birinci eşiğe kadar soruları başarıyla yanıtlayan Yüksel’e altıncı soruda sorulan “Herkese çay” sözlerini duyarsanız! soru soruldu

Çöpçülerin Hükümdarı Kibar Feyzo, Çiçek Abbas ve Şekerpare şık ortada yer aldı. Cevabı bilmekte zorlanan yarışmacı jokerini yarı yarıya kullandı.

‘Biraz Yeşilçam filmi izlemelisiniz’

C ve D seçeneklerinin ortasından gerçek cevabı söyleyen Deniz Yüksel yarışa devam etmeyi başardı. Kenan İmirzalıoğlu bunun üzerine “Anladığım kadarıyla siz daha çok yabancı filmler izliyorsunuz. Bu senaryoları Türk seyircisi için mi yazacaksınız?”diye sordu.

rakipten” Evet, bu yüzden gerçekten emin değilimCevabı aldıktan sonra İmirzalıoğlu, “O zaman burada seyirci ile gönül bağı kurmak istiyorsanız bence bir kaç Yeşilçam filmi izlemelisiniz. Filmler çok güzel ve öğretici.

erfelekajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu