Yaşam

Başrollerini Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın paylaştığı “Ya Çok Seversen” dizisinin ilk fragmanı yayınlandı!

Başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ı bir araya getiren Ay Yapım’ın 6 Temmuz Perşembe akşamı seyirciyle buluşacak olan yeni dizisi ‘Ya Çok Seversen’ Kanal D’de yayınlandı.

Ay İmal imzalı, Kübra Sülün’ün yazdığı, yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği yeni dizi ‘Ya Çok Seversen’in ilk tanıtımı 6 Temmuz Perşembe günü Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Başrollerini Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın üstlendiği dizinin ilk tanıtımında ikili arasındaki uyum dikkat çekiyor.

Otel koridorunda yalınayak koşarak asansöre yetişen Leyla’nın asansörde olduğu ve Ateş ile diyaloğu ikiliyi nasıl bir hikaye izleyeceğimiz konusunda merak uyandırıyor. Bürsin ve Sancaktutan ikilisinin yanı sıra Hatice Aslan da başrolde. , Şerif Erol, Cemre Ebuzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, Namen Külçe de kadroda yer alıyor. Dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

‘Ya Çok Seversen’, annesinin ölümü üzerine küçük yaşta gönderildiği yatılı okuldan ailesinin evine dönmeyen ve yurtdışındaki hayatını tek başına geçiren Ateş’in yollarının kesişmesini anlatıyor. kimseye güvenmeyen ayaklar ve gerçek ailesini hiç tanımayan, insanları kandırarak para kazanan Leyla.

‘Ya Çok Seversen’ 6 Temmuz Perşembe günü Kanal D’de başlıyor!

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu